Zobacz atrakcje w okolicy:
Legendia Śląskie Wesołe MiasteczkoIngress - Bytom
Najtańsze noclegi w apartamentach.
Ingress
Bytom 16 Stefana Batoregoapartamenty - mieszkania
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
W naszej ofercie m. in. : Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie, Maseczki dla gości, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, Pojemniki na śniadanie na wynos, Ekrany lub inne przegrody odgradzające personel od gości zainstalowano w odpowiednich miejscach, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, całkowity zakaz palenia, Płatności bezgotówkowe są możliwe, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Apteczki pierwszej pomocy są dostępne, Procedura sprawdzania stanu zdrowia gości, Termometry dla gości zapewnione przez obiekt, Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte, W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego, parking, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, pokoje dla niepalących, parking na miejscu, Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, Dostęp do personelu medycznego, Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 13:00 a kończy o godzinie 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Ingress o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 2 osobowy (1 łóżko podwójne - 16 mkw).


Bytom, miasto które było kiedyś siedzibą książąt piastowskich Księstwa Bytomskiego
Bytom to miasto w województwie śląskim, na prawach powiatu. Bytom znajduje się na Wyżynie Śląskiej, w centrum Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej. Jest to jedno z najstarszych miast historycznego Górnego Śląska. Miasto było siedzibą książąt piastowskich Księstwa Bytomskiego.