Zobacz atrakcje w okolicy:
Dom Ewy Braun w PobierowiePlaża w PobierowieDomek do góry nogami - Magiczny domek w PobierowieOko Iluzji w PobierowieOceanarium w PobierowieZegar kwiatowy w PobierowiePapugarnia w PobierowiePlaża PustkowoPark Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuTaras widokowy w TrzęsaczuMuzeON Multimedialne Muzeum w TrzęsaczuPomnik Syrenki w TrzęsaczuRuiny Kościoła w TrzęsaczuPanoramiczny Punkt Widokowy Trzęsacz - Klif Paralotniarzy w TrzęsaczuPrzystań rybacka i Pomnik Rybaka w RewaluApartament ALGA Klifowa Rewal - Rewal
Najtańsze noclegi w apartamentach.
Apartament ALGA Klifowa Rewal
Rewal 3 Morska apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
10.0/10
Obiekt Apartament ALGA Klifowa Rewal oferuje prywatny basen i położony jest przy plaży w miejscowości Rewal. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości kilka kroków od obiektu znajduje się Plaża Rewal.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Zaplecze odnowy biologicznej obiektu Apartament ALGA Klifowa Rewal obejmuje kryty basen, centrum fitness i saunę. Na terenie obiektu Apartament ALGA Klifowa Rewal znajduje się plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz – 48 km, PKP Kołobrzeg – 48 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 1 sypialnią. The private pool is a top feature of this apartment. This apartment comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a balcony with ancourtyard view, this apartment also features a washing machine and a flat-screen TV with cable channels. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 42 mkw.
sala zabaw
dostęp do Internetu
parking na miejscu
parking
wanna z hydromasażem / jacuzzi
szatnia / przebieralnia
plaża
kryty basen (czynny przez cały rok)
winda
meble ogrodowe
bezpłatny parking
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
leżaki lub krzesełka plażowe
plac zabaw
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
brodzik
basen
kryty basen
łaźnia parowa
basen z podgrzewaną wodą
pokoje rodzinne
monitoring wokół obiektu
pokoje dla niepalących
bezpłatne Wi-Fi
plac zabaw dla dzieci
całkowity zakaz palenia
Wi-Fi
lokalizacja przy samej plaży
taras
taras słoneczny
ogrzewanie
prywatny parking
centrum fitness
sauna
basen
całodobowa ochrona













