Zobacz atrakcje w okolicy:
Promenada ŚwinoujściePlaże w Świnoujściu - świnoujska plażaFortyfikacje w Świnoujściu - Fort Anioła, Fort Zachodni, Fort Gerharda (Fort Wschodni)Stawa Młyny w ŚwinoujściuLatarnia Morska w ŚwinoujściuPodziemne Miasto w ŚwinoujściuSłoneczny apartament - Świnoujście
Najtańsze noclegi w apartamentach.
Słoneczny apartament
Świnoujście Wojska Polskiego 18B 20, piętro 4 apartamenty - mieszkania
Morze
Cena od
150 PLN
WiFi
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Morze
Cena od
150 PLN
WiFi
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m. in. : Wi-Fi, bezpłatne Wi-Fi, zwierzęta domowe są akceptowane, dostęp do Internetu, monitoring wokół obiektu, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, całkowity zakaz palenia, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, winda, ogrzewanie, plaża, pokoje dla niepalących.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 43 mkw).

